poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Skarby oceanu czyli Floryda - USA

Witajcie Kochani! 

Dzisiaj mam dla Was kartkę, która przedstawia właśnie "skarby oceanu". Pocztówkę dostałam Shawny z Florydy.  Wyczytałam, że na cudownie białym piasku Florydy,  można odnaleźć ponad 250 gatunków egzotycznych muszli. Bogactwo i różnorodność tych “skarbów” wywołuje wśród kolekcjonerów pewną obsesję i sprawia, że co roku tysiące osób przybywa na Florydę w poszukiwaniu wyrzuconych na brzeg egzotycznych muszli i rozgwiazd. 

A Wy lubicie zbierać muszelki? Muszę się przyznać, że ja uwielbiam i gdziekolwiek tylko jestem zawsze je przywożę do domu na pamiątkę ;-)
 

4 komentarze:

 1. Ta pocztówka jest inna, a przez to bardzo ciekawa i obstawiam, że powędruje zaraz do moich ulubionych. Lubię muszelki, jednak nie przywożę ich z wakacji. Kiedyś to robiłam, ale stwierdziłam, że nie ma to sensu, gdyż po jakimś czasie i tak je wyrzucałam :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie karteczka się podoba, mimo że nie ma na niej żadnego widoku itp. Ale te muszelki skradły moje serce ;-) U mnie jest tak z muszelkami, przywożę i gdy chcę się ich pozbyć po jakimś czasie, zabiera je moja mama ;-)

   Usuń
 2. kartka nie bardzo w moim stylu, ale za to nigdy nie przypuszczałam, że aż tyle różnych muszli można znaleźć na tamtejszych plażach. nad Bałtykiem zdecydowanie mamy mniejszy wybór jeśli chodzi o możliwości znalezienia czegoś ciekawego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 250 gatunków? Nie sądziłam, że może być ich aż tyle. Również uwielbiam szperać w piasku i znajdować muszelki :) Ostatnio również otrzymałam pocztówkę z Florydy, ale zupełnie inną - widokówkę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)