środa, 3 lutego 2016

Mały skrawek raju czyli "Niebiańska plaża" Maya Beach - Tajlandia

 „Wyobraź sobie lagunę, lagunę zamkniętą skałami, nikt o niej nie wie, nikt nie ma tam wstępu… Wyspa jest prawdziwym rajem!”.  

Plaża Maya Beach jest jedną z najpiękniejszych na świecie. Leży na niezamieszkałej wyspie Koh Phi Phi Leh, w zatoce otoczonej przez sięgające 100 metrów strome klify. Biały i drobny piasek, otoczony wysokimi skałami oraz pobliska rafa koralowa robi wrażenie raju. Miejsce zasłynęło z filmu „Niebiańska plaża” z Leonardem DicCaprio w roli głównej. Od tego momentu Maya Beach stała się najbardziej popularną plażą na wyspach Phi Phi. Wyspa jest niezamieszkała, ale niestety w sezonie przybywa tam wielu turystów i bywa niezwykle tłoczno. Uwielbiam! :-)7 komentarzy:

 1. Ja tez uwielbiam. Cudowny widok a kartka naprawdę bajecznie piękna.

  OdpowiedzUsuń
 2. tak mi się skojarzyło właśnie z filmem "Niebiańska plaża", widać nieprzypadkowo :) a nazwa wysp - Phi Phi - jest przeurocza!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż za widok! Zapiera dech w piersi. Chciałabym tam spędzić choć jeden dzień, aby móc popluskać się w tej wodzie i nacieszyć oczy tym pięknem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym się tam teleportowała! Plaża bajeczna, marzy mi się spacer w takim miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zabieram tą łódkę i ruszam na tą piękną wodę :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeeeej :D Faktycznie jest piękna! Chyba każdy chciałby kiedyś się tam znaleźć :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)