wtorek, 2 lutego 2016

Formacja skalna "Trzy siostry" w Górach Błękitnych - Australia

Three Sisters to formacja skalna w Górach Błękitnych, na terenie stanu Nowa Południowa Walia, w Australii. Znajduje się w Parku Narodowym Gór Błękitnych, w pobliżu miejscowości Katoomba, około 100 km na zachód od Sydney. Położona jest u wlotu do doliny Jamison Valley, składa sie z trzech skał: Meehni, Wimlah oraz Gunnedoo. Skały powstały w wyniku erozji piaskowca. Stanowią lokalną atrakcję turystyczną. Kartkę dostała od Anity :-)
 

7 komentarzy:

 1. Nie mam jeszcze kartki z Australii! Na twojej jest przepiękny widok ! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna pocztówka i piękne miejsce. myślę, że gdybym wybrała się do Australii to z pewnością i to miejsce odwiedziła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka szkoda, że jak moja koleżanka Anita była w Australii (taki zbieg imion i miejsc :P), to ja jeszcze nie kolekcjonowałam pocztówek, było to jakieś 6 lat temu. Piękna ta kartka i ma ładną ramkę i ładne napisy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny ten widok :) Myślę, że nie tylko ja chciałabym zobaczyć na żywo to miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowity widok, naprawdę prześliczna pocztówka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że tak rzadko otrzymuję kartki z Australii, bo jest to kraj oferujący sporo pięknych pocztówek. Ta kartka bardzo mi się podoba i leci do ulubionych! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)