wtorek, 8 marca 2016

Różne oblicza Wisconsin - USA

Cześć! Wraz z dzisiejszą kartką, chciałabym pokazać Wam kilka obliczy stanu Wisconsin. Stanu, który położony jest na północy Stanów Zjednoczonych w regionie Midwest i nazywany regionem Wielkich Jezior. Dokładnie to Wisconsin leży pomiędzy jeziorem Górnym na północy i jeziorem Michigan na wschodzie. Na zachodzie graniczy ze stanem Minnesota, na południowym zachodzie ze stanem Iowa, na południu z Illinois, a na północnym wschodzie z Michigan. Obszar całego stanu jest w większości nizinny i występują tu liczne jeziora polodowcowe.
5 komentarzy:

 1. Ooo to chyba pierwsza pocztówka, którą pokazujesz, która nie przypadła mi do gustu w ogóle. Niestety jak dla mnie, wszystkiego na tej kartce jest zbyt wiele :/ Nie lubię takich kartek typu: misz-masz. Wolałabym już multi, ale jakoś sensownie ułożone ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wisconsin to jeden z tych stanów, w których mogłabym i chciałabym mieszkać. i nie mam pojęcia dlaczego, może poza cudowną przyrodą. a sama kartka również nie przypadłą mi do gustu, jest za pstrokata i te wszystkie ładne zdjęcia i miejsca giną w tym natłoku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tego stanu jeszcze nic nie mam. Znam tą serię i myślę, ze trochę za dużo wciskają na jedną pocztówkę i tym je oszpecają, lepiej zrobiliby robiąc multi i dzieląc ją na prostokąty ze zdjęciami. Ale jak wiadomo w PC to ktoś nam wybiera pocztówkę i niestety nie zawsze trafia ona we wszystkie gusta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czemu, ale najbardziej podobają mi się krowy :D Może dlatego, że sama mam dwie, ale w kolorze czerwonym :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć :) Nie wiem czy w bloggerze zmienia się to automatycznie, ale chciałam tylko poinformować, że zmieniłam adres (i nie tylko) bloga na http://miivial.blogspot.com/ :) Dziś tylko wszystkich informuję, ale od jutra zacznę wszystko nadrabiać :) Trzymaj się ciepło! :)

  Pocztówka ładna, choć dla mnie to troszkę za dużo wszystkiego jest na niej :) Tak czy inaczej pokazuje to co najważniejsze :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)