wtorek, 17 maja 2016

Park Narodowy Gunung Mulu - Malezja

Witajcie! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kartkę którą dostałam ostatnio z Malezji. Przedstawia ona Park Narodowy Gunung Mulu. Jest to usytuowana pośrodku lasu deszczowego, jedna z największych i najtrudniej dostępnych atrakcji turystycznych malezyjskiego Borneo. Ten górzysty park słynie z niezwykłych wapiennych formacji skalnych oraz gigantycznego kompleksu jaskiń. W jednej z jaskiń - Good Luck Cave - znajduje się największa na świecie podziemna grota, długa na 700 metrów, szeroka na 400 metrów i wysoka na 70 do 100 metrów.4 komentarze:

 1. ostatnio także dostałam pocztówkę z Malezji, ale przedstawiającą kolejkę linową na górze Gunung Mat Chinchang. Pocztówka, którą prezentujesz bardzo mi się i nawet mam ją w swojej kolekcji, możesz ją zobaczyć u mnie w tym poście: http://pocztowkijoaski.blogspot.com/2015/08/pocztowki-nr-62-63-64-65-65-66.html

  OdpowiedzUsuń
 2. widziałam wielokrotnie pocztówki z tej serii,i chyba nawet mam jedną:D (choć pewności nie mam) :P

  P.S- Zapraszam do siebie na konkurs ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. oo, kartki z Malezji w tym kształcie są bardzo popularne. widywałam je na wielu blogów, a w końcu sama otrzymałam przesyłkę z Malezji. :) w sumie to ta pocztówka jest dość nietypowa, na pierwszy rzut oka nie wiadomo, co na niej jest. ale przy tym jest tajemnicza. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna kartka :) w ogóle gratuluję zbiorów :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)