niedziela, 29 maja 2016

Rajskie wyspy - Wyspy Kokosowe

Witajcie cieplutko w ten deszczowy dzień:-) Tak u mnie w końcu pada deszcz. Bardzo się z tego cieszę bo pomału mam dosyć podlewania ogródka ;-)

Jeżeli chodzi o karteczki, to w tym poście chciałabym Wam pokazać pocztówkę, którą dostałam z australijskim ID a wysłaną z Wysp Koksowych. Nie muszę Wam pisać że ogromnie się cieszę z tej karteczki. Jest to moja pierwsza pocztówka z tego australijskiego terytorium zależnego. Jak zapewne wiecie, wyspy składają się z grupy dwóch atoli koralowych, Południowych Wysp Keelinga, na których skupiona jest cała populacja wysp - około 600 osób, oraz Północnej Wyspy Keelinga :-)

P.S. Przypominam o "Toskańskim Candy"! Macie jeszcze tylko "chwilę" - do północy by wziąć udział w zabawie i wygrać pocztówki! Serdecznie zapraszam :-)  https://www.postcrossing.com/postcards/AU-492188

4 komentarze:

 1. Gratuluję otrzymania pięknej pocztówki i to jeszcze z oficjalnej strony. Ja ostatnio dostała pocztówkę z Etiopii po 2 latach od prywatnej wymiany :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście oprócz rajskich widoków, najbardziej podoba mi się nazwa tych wysp :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również miałam dość podlewania ogródka, ale ostatnio po codziennych burzach, trochę mam już dość deszczu :P
  Gratuluję takiej zdobyczy i do tego pięknej pocztówki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tej pocztówki z tego miejsca jeszcze nie widziałam, ale bardzo mi się podoba :)
  U mnie słońce na przemian z deszczem, a ogródka nie mam :p

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)