wtorek, 13 maja 2014

Mauritius

Na ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego, leży rajska wyspa Mauritius z której otrzymałam dzisiaj piękną pocztówkę. Razem z wyspami Reunion i Rodrigues jest częścią archipelagu Maskarenów. Archipelag ten powstał miliony lat temu w wyniku podwodnych erupcji wulkanicznych. Stolicą wyspy i największym miastem jest Port Louis, leżący w jej północno-zachodniej części. Wyspa ma powierzchnię 1865 km2. Kartkę dostałam w ramach swapu od Kateriny :-) 6 komentarzy:

 1. Rety, ale ten Mauritius piękny, wygląda jak raj!! Turkusowa woda i te kwiaty!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewiarygodny widok,aż chciało by się tam być ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokladnie!! Woda jest mega kusząca. W niedziele po raz pierwszy sprobowalam snorkellingu i stało sie to chyba moja obsesją, bo chce znowu i to na Mauritiusie, hahaha ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartka jest niesamowita :) u nas deszcz i zimno a tam ciepełko, gdyby tylko można było się teleportować to już bym tam była :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka piękna kartka! A jakie morze!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się wczoraj ucieszyłam z takiej pięknej i egzotycznej pocztówki :) Tak jak piszecie, szkoda że nie można się teleportować by tam być i poleniuchować pod palmami. Gdy u nas zimno i mokro brrr ;P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)