poniedziałek, 27 października 2014

Rosja

Tę piękną pocztówkę z widokiem na Moskiewski Kreml dostałam dzisiaj. Niestety nie mogę jej zarejestrować bo nie ma ID oraz jest niepodpisana ;P Szkoda, bo szalenie mi się podoba i chciałam bardzo podziękować nadawcy :-)4 komentarze:

 1. Fakt kartka jest piękna!! tylko szkoda że nie ma ID. Może nadawca sam się odezwie,jak będzie mu zależało na zarejestrowaniu.. bo pomyśli że się zgubiła...

  OdpowiedzUsuń
 2. A uzupełniłaś może dodatkowy formularz, który znajduje się obok przy rejestracji kartki. Wystarczy kliknąć search the Postcard ID i wpisać najwięcej informacji na temat kartki jakich się ma. Ja korzystałam 3 może 4 razy i zawsze odnalazło się poszukiwane ID :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak oczywiście ale nie mam jeszcze żadnej odpowiedzi ;)

   Usuń
  2. Znalezienie mojego ID zajmowało max. kilka godzin, ale słyszałam, że może to trwać też kilka dni. Więc życzę cierpliwości.
   A może byś na profilu umieściła informację, że dostałaś kartkę bez ID. Jak kartka długo nie będzie zarejestrowana, to może nadawca zerknie na Twój profil i się odezwie. Ja z takimi informacjami na profilach zetknęłam się nie raz, więc może warto spróbować :p

   Usuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)