sobota, 22 listopada 2014

Maroko

Kolejne, drugie dzisiaj nowe państwo w mojej pocztówkowej kolekcji :-) Pocztówka z pięknego Maroka od Farida. Na swap z nim umówiłam się pod koniec sierpnia jak dobrze pamiętam. Maroko a właściwie Królestwo Marokańskie to państwo położone w północno-zachodniej Afryce nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym. Graniczy z Algierią, Saharą Zachodnią i hiszpańskimi eksklawami w Afryce: Ceutą i Melillą. Należy do państw Maghrebu. Stolicą jest Rabat. Ta pocztówka to dla mnie cudo! Mam wrażenie że Sahara jest tak blisko. Na wyciągnięcie ręki! Ogromnie mi się podoba :-)


4 komentarze:

 1. Długo czekałaś na kartkę, ale opłacało się:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo długo szła do Polski, najważniejsze, że w końcu dosżła. Kartka super, z chęcia sama bym taką z Maroka otrzymała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie też pocztówka zachwyca! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, strasznie długo czekałaś na tą pocztówkę :o ale jak widać, opłacało się! jest niesamowita. Mam podobną, ale moja jest z nieco innego punktu uchwycona i chyba dlatego Twoja wydaje się bardziej emocjonująca :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)