czwartek, 26 listopada 2015

Kraj związkowy Styria - Austria

Cześć! Ostatnie dni miałam bardzo intensywne. Dużo pracy, dom, spotkania z przyjaciółmi. Ciężko mi uwierzyć że za miesiąc będzie już po świętach i będziemy się szykować do sylwestra :-P Z mojej hałdy nowych pocztówek, dzisiaj chciałam Wam pokazać karteczkę od Josefin ukazującą Styrię. Kraj związkowy w południowej Austrii. Graniczy ze Słowenią, krajami związkowymi: Burgenland, Dolna Austria, Górna Austria, Salzburg i Karyntia. Stolicą kraju związkowego jest miasto statuowane Graz. Podobają mi się te Alpy odbijające się w jeziorze :-) 
7 komentarzy:

 1. Piękny widok i jak zauważyłaś, świetnie wyglądają góry odbijające się w wodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne widoki :) Jak nie w Austrii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna kartka! :) Od kiedy zaczęłam zwiedzać malutkimi kroczkami Austrię zdałam sobie sprawę z tego jak wiele pięknych miejsc można tam zobaczyć, więc wcale się nie dziwie, że kartka przedstawia właśnie to państwo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam tę serię kartek! ja większość z nich mam z Niemiec, ale za każdym razem odkrywają nowe, ciekawe miejsce, o któym często wcześniej nie słyszałam. widok przepiękny i sielski. znowu się powtórzę, mówiąc że z chęcią usiadłabym na brzegu :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudny widok, i do tego te piękne kwiiaty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładna kartka, krajobrazy są tam przecudne ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny widok na tej pocztówce! Jejku, ciągle żyję świętami i tym, że są coraz bliżej i bliżej. Myślę też, co robić w Sylwestra i mam kilka szalonych pomysłów, ale nie wiem czy dojdą do skutku :p

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)