poniedziałek, 9 listopada 2015

Pływający market w Damnoen Saduak - Tajlandia

Witajcie Kochani! Mimo że na opublikowanie czeka cała sterta innych karteczek, to musiałam, po prostu musiałam pokazać Wam już dzisiaj tą pocztówkę, mimo iż dopiero ją dostałam :-) Karteczki przedstawiające Wodny Targ w Damnoen Saduak od dawna należą do moich ulubionych i marzyłam żeby taką mieć w swoich zbiorach! Moja radość jest tym większa że jest to off :-) Wspomniany wcześniej Wodny Targ w Damnoen Saduak, położony jest 105 km od Bangkoku. Na Pływającym Targu w łodziach można znaleźć pachnące, kolorowe owoce, warzywa, rękodzieło oraz świeżo przygotowywane potrawy. Sprzedawcy, to zazwyczaj lokalni mieszkańcy, którzy oferują swoje produkty. Podobno zakupy najlepiej robić rano gdyż wówczas można obserwować z łodzi codzienne życie i zwyczaje mieszkańców, gdyż domy mieszkalne położone są w pobliżu kanałów :-) A Wy co sądzicie o karteczce? Podoba się? 
 

6 komentarzy:

 1. Też lubię temat wodnego targu, chociaż mam tylko jedną podobną kartkę... Natomiast zawsze się nimi zachwycam jak je widzę na blogach :) Zazdroszczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę kraju! Wolę na kartkach budowle, ale taką bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby taka zwykła dla nich czynność, a dla nas taka orientalna i egzotyczna. Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę, bo już kiedyś polowałam na taką pocztówkę, ale nic z tego nie wyszło. Chciałbym zobaczyć taki targ na wodzie, bo to na pewno niesamowite wrażenie płynąć i kupować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oooo ludzie! Jak ja marzę o takiej pocztówce!
  Pewnie, ze się podoba :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)