wtorek, 10 listopada 2015

Stary port i zatoka czyli Flensburg - Niemcy

Cześć! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kartkę z niemieckiego miasta Flensburg. Flensburg to typowe miasto portowe na prawach powiatu w północnej części Niemiec, w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn, w pobliżu granicy z Danią, nad Zatoką Flensburską. Szkoła i baza marynarki wojennej. Miałam okazję być we Flensburgu, kilka lat temu. To był sierpień i w porcie było mnóstwo pięknych i cudownych jachtów różnej wielkości. Bardzo mi się tam podobało. Nie uwierzycie, że nie przywiozłam stamtąd żadnej kartki! Tą dostałam od mojej kuzynki Asi i jej męża którzy tam mieszkają :-)


 

5 komentarzy:

 1. Patrząc na tę pocztówkę wiem, że by mi się tam podobało. Te jachty, budynki i w ogóle atmosfera miast nadmorskich bardzo mi pasuje i lubię przebywać w takich miejscach. Fajnie, że miałaś okazję tam być :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miasta i miasteczka portowe zawsze mnie urzekają, z tym jest podobnie. Chętnie bym je zwiedziła, pocztówka zachęca do tego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym się tam wybrała, choć jeśli chodzi o kartkę to wolę pojedyncze widoki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy nie słyszałam o tej miejscowości, wydaje się być interesującym miejsce z przyjemnymi portowymi widokami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o tej miejscowości, pewnie dlatego, że nigdy nie byłam w Niemczech :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)