niedziela, 2 lipca 2017

Wysepka Cameo - Grecja

Cześć!

Lato trwa i pewnie większość z Was dopiero planuje wakacje a ja jestem już po swoich z których przywiozłam troszkę nowych pocztówek ;-) Piszę troszkę gdyż naprawdę przywiozłam tych pocztówek niedużo - bo jedynie 15. Jak na mnie jest to wręcz znikoma ilość. W ubiegłym roku z Toskanii przywiozłam około 60, z Hiszpanii około 50 a z Londynu 20 karteczek. Widać tendencję zniżkową ;-) Z czego to wynika, nie wiem? Na pewno nie z oszczędności, bo gdy chodzi o pocztówki - nie ma oszczędzania :-D 

Wspomniałam na początku postu że jestem już po wakacjach. W tym roku odwiedziłam piękną grecką wyspę Zakintos. Wyspa jest cudowna, krystalicznie czysta woda,piękne plaże i widoki ale miałam problem z zakupem ładnych pocztówek! Serio!!! Musiałam się nieźle nachodzić po sklepach z pamiątkami żeby znaleźć naprawdę ładną karteczkę!  Pocztówka którą pokazuję w tym poście, była jedną z tych które uznałam za ładne, godne zakupienia :-P Na wysepkę Cameo, bo ona jest na widoczna na karteczce, można wejść przez malowniczy mostek. Sama wysepka jest prywatna i po przejściu mostkiem trafiamy na schody w górę na klif gdzie na górze jest bramka z panem, który zbiera po 4euro za wejście na teren wyspy. W ramach tych 4 euro, można otrzymać przy barze darmowego drinka :-D  Miejsce jest naprawdę przecudne i warte zobaczenia. Cameo nazywana jest też "wyspą zakochanych" bądź "wyspą ślubów".

1 komentarz:

  1. kartka naprawdę godna zakupienia, jest przepiękna! niesamowicie klimatyczna i przyznam, że zupełnie nie kojarząca mi się z Grecją. świetna zdobycz! i świetne miejsce na wakacje :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)