piątek, 26 czerwca 2015

Polska

Witajcie! W dniu rozpoczęcia wakacji, chciałabym pokazać Wam pocztówkę, którą jakiś czas temu dostałam od Marcina. Karteczka wg mnie w jak najbardziej letnim klimacie :-) Tym, którzy dzisiaj zaczynają wakacje życzę cudownych dwóch miesięcy odpoczynku od szkoły, nauki oraz szalonych przygód :-)

5 komentarzy:

 1. Witaj! Muszę się pochwalić - ja również rozpoczęłam wakacje. Późno dosyć, ale to wina rozkładu egzaminów - ostatni pisałam właśnie wczoraj, na szczęście chyba poszło mi dobrze :D. Pocztówka jest cudowna, idealna na okres lipiec-sierpień, przypominają mi się moje letnie wypady, kiedy wieczorami mi mi moim przyjaciołom towarzyszyło piwko :)!. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam tę pocztówkę na FB już jakiś czas temu i bardzo mi się spodobała. Jest naprawdę wakacyjna! I w sumie nie skojarzyła mi się z Toruniem, tylko z jakąś nadmorską miejscowością, gdzie często na plaży można znaleźć właśnie pozostałości po piwach. Kartka typowo wakacyjna, to jest pewne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. już wiele razy chciałam kupić tę kartkę, ale jakoś cały czas tego nie zrobiłam. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie , pocztówka jest w wakacyjnym klimacie ;-)

  P.S- Zapraszam do siebie na konkurs, do wygrania pocztówka z wakacji ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze odwiedziny a także za wszystkie komentarze i miłe słowa. Wszystkie zawsze czytam i są dla mnie bardzo ważne.

Jeżeli zostawicie komentarz, bądź adres bloga, możecie być pewni że Was odwiedzę :-)